Показаннями для видалення зубів є:
Обов'язковим елементом хірургічного лікування у клініці «Ювенталь» є застосування анестезії, яка забезпечує безболісність хірургічного процесу, а також надання пацієнтам максимально комфортних умов під час лікування. Для мінімізації ризиків виникнення ускладнень необхідно дотримуватись правил і рекомендацій під час видалення зубів, а також у реабілітаційний період.
Клініка «Ювенталь» пропонує широкий спектр хірургічного лікування:
Видалення зуба (видалення частини зуба - гемісекцію) в нашій клініці проводять у відповідність до медичних показань. Хірургічна стоматологія повністю виконує всі вимоги до проведення цієї операції (видалення зуба), такі як мінімальна травматизація тканин, профілактика постопераційних ускладнень, заповнення дефекту кіст
Імплантація зубів з кожним днем стає все більш затребуваним способом відновлення зубного ряду. Щороку проводиться все більше імплантацій зубів, все більше лікарів та пацієнтів визнають імплантацію основним видом протезування зубів.
Імплантація - це впровадження в організм матеріалів небіологічного походження з метою заміщення втраченого органу та відновлення його функції. У стоматології при імплантації зубів застосовують титанові циліндричні гвинтові імплантанти, що встановлюються у відсутності зубів.
Пластика вуздечки (френулопластика). У разі дуже короткої вуздечки м'які тканини навколо зуба постійно відчувають напругу. Деформація вуздечки верхньої та нижньої губи або язика може призвести до викривлення центральних зубів та хронічного запалення ясен. Френулопластика так звана пластика вуздечки лазером, що проводиться фахівцями нашої клініки, дозволяє відновити м'які тканини та уникнути негативного впливу.
Видалення просте/складне. Видалення провадиться, коли врятувати зуб вже неможливо. Наприклад, у разі значного руйнування карієсом або запущеної хвороби пародонту, а також якщо зуб є причиною інших більш серйозних ускладнень. У складних випадках, таких як видалення багатокореневого зуба проводиться рентгенологічне дослідження з метою визначення особливостей будови зуба, розташування коренів та їх відхилень. Процедура здійснюється з використанням найсучасніших знеболюючих препаратів, що дозволяють зробити нечутливим навіть сам укол. Після видалення лунку обробляють спеціальними ліками, що запобігає розвитку запальних процесів. У нашій клініці ми створили всі необхідні умови, щоб такі процедури доставляли мінімальний дискомфорт.
Резекція верхівки кореня є альтернативою видалення та необхідна для того, щоб зберегти зуб. Застосовується найчастіше для передніх зубів, у разі формування на корені осередку запалення. Спочатку проводиться лікування кореневого каналу, після чого видаляється вогнище запалення. При лікуванні важких форм періодонтиту проводиться відсікання верхньої частини кореня зуба разом з кістою або гранульомою. Операція проводиться з боку ротової порожнини, не залишаючи ніяких зовнішніх слідів.
Після видалення зуба необхідно тримати стерильний матеріал у ротовій порожнині протягом 10–15 хвилин. З лунки кров не спльовувати і сторонніми предметами до місця видалення не торкатися.
У період наступних 2 годин або протягом знеболювання не вживати їжу, гарячі та холодні напої; не курити.
Протягом 24 годин після видалення не приймайте гарячу, тверду, ламку їжу, обмежте фізичні навантаження, теплові процедури (сауна, лазня….).
Для зниження больових відчуттів приймайте анальгетики (кетанів, анальгін та ін).
Якщо біль триває більше 3 діб, збільшується набряк, підвищилася температура тіла - необхідно звернутися до лікаря-стоматолога.
Починаючи з наступного дня після видалення, рекомендується виконувати 3–4 рази на добу «ванночки для рота» (не полоскати!), та використовуючи:
Щоб дізнатися більше про послугу або записатись на прийом до фахівця, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.