Емаль зубів втрачає свою природну білизну з безлічі причин - вживання у надлишку кількостях чаю, кави, червоного вина. Куріння призводить до жовто-коричневого або чорного фарбування. Яскравим прикладом фарбування, викликаного медикаментом, є антибіотик – тетрациклін. Зміни кольору може бути викликане надлишковим споживанням фтору в дитячому віці, а також генетичні та системні захворювання, генетична спадковість.
У клініці "Юветаль" використовується ефективний спосіб відбілювання зубів - лазерний. На обробку однієї щелепи йде кілька хвилин. Ступінь на кожен зуб апарат підбирає індивідуально, завдяки чому колір змінюється рівномірно. Чутливість зубів не підвищується. Вплив лазера на емаль зуба проводиться на молекулярному рівні та по всій глибині емалі, що дозволяє виключити появу різних дефектів, таких як просвічування темних ділянок із шару емалі. Методика дозволяє всього за один сеанс зробити емаль світлішою, не завдаючи їй жодної шкоди. Відбілювання рекомендується проводити, починаючи з 18-20 років.
Як розібратися у величезній кількості сучасних методик відбілювання зубів, які пропонують багато клінік?
Необхідно знати, що відбілювання відбілювання різниця. Справжнє відбілювання часто плутають з так званими освітлювальними методиками, при яких використовуються різні абразиви, що дають змогу позбавитися поверхневих відкладень і повернути зубам природний колір.
До таких методик відноситься застосування зубних полірувальних паст, чищення за допомогою ультразвуку, піскоструминні технології типу Air Flow, що не мають відбілювання прямого відношення.
Справжнє відбілювання зачіпає розташовані в глибині тканин пігменти, які стають прозорими. При цьому змінюється колір зуба. Наприклад, так зване Zoom-відбілювання: на зуби наноситься спеціальний гель, який активується ультрафіолетом. Зуб стає на 10 відтінків білішим, процедура триває 1 годину, але є недоліки: процедура підвищує чутливість зубів, подразнює ясна, протипоказана при карієсі та пародонтиті.
Інша річ — лазерне відбивання. Величезна кількість досліджень, що проводяться в США, Великій Британії та Росії підтверджують абсолютну безпеку лазерного відбілювання. Встановлено, що процедура не тільки не ушкоджує емаль, а й сприяє підвищенню її міцності.
Безумовно, будь-яку роботу в ротовій порожнині можна виконати на сучасній стоматологічній установці. Застосування лазерної техніки можна охарактеризувати як якісніше, комфортніше, що розширює спектр можливостей, що дозволяє впроваджувати принципово нові процедури, і, звичайно ж, що підвищує імідж клініки.
Лазерне відбілювання зубів безпечне через ретельний контроль процесу стоматологом.
У разі відбілювання капами неможливо простежити за процесом і при необхідності зупинити його. Ефективне відбілювання зубів лазером пояснюється властивостями випромінювання. Якщо ви пройшли процедуру відбілювання, слід пам'ятати, що після процедури перші 48 годин зуби найбільш вразливі і сприйнятливі до фарбування. Тому ви повинні уникати куріння і намагайтеся не вживати будь-яких продуктів або напоїв, які могли б вплинути на білизну зубів. Наприклад, такі, як червоне вино, соєвий соус, кава або чай, ягоди або темні фрукти та фруктові соуси, помідори та томатні соуси/соки, темні овочі та цитрусові/соки, кола, продукти, що містять штучні барвники. Після процедури не рекомендується вживати надто гарячу чи холодну їжу/напої.
Так само Ваш стоматолог допоможе вам у виборі зубної щітки, пасти та інших засобів догляду за порожниною рота, які будуть підходити саме Вашому організму. Лазерне відбілювання зубів – найбільш якісний, безпечний та швидкий спосіб досягнення сліпучої посмішки.
До процедури сучасного відбілювання зубів існує ряд протипоказань, про які вас повинен попередить лікар. Насамперед це стосується тяжких загальних захворювань (цукровий діабет, нервово-психічні захворювання, онкологічні захворювання).
Відбілювання також не рекомендується людям із захворюваннями пародонту, що носять брекети, тим, у кого на передніх зубах є штучні коронки або пломби, з каріозними ураженнями зубів, вагітним жінкам та дітям до 16 років.
Історія відбілювання зубів налічує близько 150 років. Перші відомості про освітлення зубів за допомогою щавлевої кислоти з'явилися в далекому 1850, а в 1877 був описаний метод відбілювання зубів, що є прототипом сучасного підходу.
Як відбілюючий засіб був запропонований гіпохлорит кальцію, а застосування в цих цілях перекису водню було вперше описано в 1884 році. Сучасна технологія заснована на активації перекису водню високоінтенсивним світлом, і була запропонована в 1918, а широке застосування ця процедура отримала в другій половині XX століття.
Щоб дізнатися більше про послугу або записатися на прийом до фахівця, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49Або натисніть на кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.