Стоматологічна клініка у Броварах

Про те, що гарна посмішка може відіграти важливу роль у нашому житті, знають багато хто

Втім, і про те, якими шляхами досягається ідеальна посмішка, сьогодні досить багато інформації.

Насамперед, зуби повинні бути здоровими, без нальоту та зубного каменю, розташовуватися рівним рядом на яснах. Саме для виправлення кривизни зубів наша клініка пропонує своїм пацієнтам широкий вибір брекетів.

Вперше про брекети Incognito лікарі та пацієнти почули у 2001 році, коли вони були створені лікарем-ортодонтом із Німеччини. Сьогодні брекети Incognito – це унікальне поєднання комп'ютерної точності при створенні системи та її моделюванні, індивідуальності та прогнозованості результату, зручності для лікаря під час встановлення брекетів та для пацієнта при їх носінні. Ще на підготовчому етапі проводиться моделювання майбутнього розташування зубів, що дозволяє враховувати побажання пацієнта, анатомічні можливості його зубощелепної системи.

Індивідуальна апаратура забезпечує бездоганну точність під час створення брекет-системи, кожен елемент якої перевіряється вручну в унікальній лабораторії Німеччини.

Брекети Incognito - естетика та комфорт

 

Для виготовлення брекетів Incognito використовується сплав, що містить золото, але під час їх носіння пацієнт не відчуває ні найменшого дискомфорту, а оточуючі не помічають системи, розташованої з внутрішньої поверхні зубів. Наш досвід застосування цієї системи дозволяє говорити про те, що остаточне звикання пацієнтів до брекетів Incognito відбувається не пізніше двох-трьох тижнів після їх встановлення, всі елементи системи адаптуються щодо зубів та м'яких тканин рота пацієнта. Цей вид брекетів підходить для корекції прикусу навіть у дітей, не спричиняючи зайву демінералізацію емалі дитячих зубів.

Важливим для пацієнтів є питання гігієнічного догляду за брекетами і ротовою порожниною після їх установки. Брекет Incognito щільно прилягає до поверхні зубів, що не дозволяє частинкам їжі проникати до поверхні зуба, викликаючи його руйнування.

Детальну консультацію щодо підбору оптимальної брекет-системи, встановлення її та умов корекції прикусу ви можете отримати у фахівців — ортодонтів нашої клініки.

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про брекети Incognito або записатися на прийом, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.