Стоматологічна клініка у Броварах

VistaCam Digital

Ексклюзивні методи діагностики за допомогою цифрових інтраоральних відеокамер VistaCam Digital дають можливість пацієнтові особисто в найдрібніших подробицях побачити стан своїх зубів, а лікареві пояснити необхідність тієї чи іншої лікувальної процедури. Отже, пацієнт не відчуває страху під час процедури, а лікар — піднімає якість лікування на максимально високий рівень.


Радіовізіографія зубів

Радіовізіографія зубів — метод діагностики стану зубів цифровою рентгенографічною апаратурою, яка передбачає виконання одного та кількох прицільних знімків. Зображення зубів надходить на екран комп'ютера, забезпечуючи можливість працювати в єдиному режимі відразу з кількома різнорідними зображеннями, заощаджуючи час лікаря та пацієнта.

Доза опромінення приблизно в 10 разів менша, ніж при виготовленні звичайного рентгенівського знімка, що дозволяє робити серію знімків під час лікування. Знімок можна надрукувати на принтері або зберегти у файлі пацієнта для подальших прийомів.


Установка «Anthos Classe A7»

Кабінети оснащені стоматологічними установками «Anthos Classe A7» — маневреність усіх елементів сприяє максимальній ефективності виконання роботи. Крісло розроблене для того, щоб забезпечити хорошу анатомічну підтримку пацієнту (пневматичний підголівник анатомічної форми). Установка оснащується системою автономної подачі води та системою дезінфекції.

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про обладнання клініки або записатися на прийом до фахівця, зателефонуйте за тел.: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для консультації.