Стоматологічна клініка у Броварах

Реставрація зубів - це комплекс заходів, спрямованих на повернення красивого з естетичного погляду виду зубів, що мають вроджені дефекти або втратили естетичний вигляд внаслідок різних причин.

Реставрація може скоригувати не один зуб, а цілу посмішку, зробивши її ідеальною: змінити форму зубів, їх колір. Фахівці клініки «Ювенталь» мають великий успішний досвід та необхідне високоефективне обладнання, щоб зробити Вашу посмішку надзвичайною.

Безпека та довговічність результату

Інноваційний підхід до процесу реставрації посмішки

Демократична вартість послуг

Коли потрібна реставрація?

Для початку необхідно відзначити, що зуби, що підлягають реставрації, часто потребують ендодонтичного лікування, тобто видалення запалених загиблих залишків пульпи з каналів, в обробці останніх інструментами, медикаментами, потім - якісної пломбування.

Без професійного лікування каналів зуба (, якщо на те є необхідність) немає сенсу приступати до власне реставрації, тому що залишки загиблої тканини, «замурованої» в корінні або під корінням, рано чи пізно дадуть себе знати болем або припухлістю ясна. Дуже рідко зуб руйнується так, що підлягає реставрації при живій пульпі. У разі після ретельної діагностики лікар відновлює зуб, зберігши його живим.

Що важливо, реставрація виконується протягом одного відвідування стоматолога з одним уколом анестезії. Така вона швидка і проста. До того ж, пацієнтові не доводиться ходити з підготовленими до подальших процедур зубами. Відкриті зуби вкрай схильні до різних інфекцій. І потім реставрація зберігає максимальний обсяг рідних тканин.

Показання для встановлення вінірів:

  • Колірні дефекти чи відхилення;
  • Незначні недоліки форми;
  • Дефектна текстура чи структура зуба;
  • Неправильне розташування;
  • Індивідуальні випадки:
     Діастема до 1 мм;
     трансформація зуба (наприклад, відсутній латеральний різець з іклом на його місці);
     Лінгвальний вінір;
     Подовження коронки зуба.

 

Протипоказання для встановлення вінірів:

  • Недостатня поверхнева емаль;
  • Депульповані зуби;
  • Складна патологія оклюзії;
  • Парафункція (скрегіт зубів, бруксизм)
  • Поодинокі вініри;
  • Карієс та пломби (вінір не повинен спиратися на пломби, а тільки на природний зуб);
  • Поганий догляд за зубами та гігієна.

Перед процедурою виправлення посмішки потрібно обов'язково пролікувати всі зуби та провести професійне чищення, щоб усунути зубний наліт. Зубний наліт заважає зчепленню вініра з поверхнею зуба і може спровокувати ускладнення у вигляді кровоточивості ясен. А після її проведення пацієнт повинен ретельно дбати про щоденну гігієну: 2 рази на день чистити зуби, після кожного прийому їжі використовувати зубну нитку, а раз на півроку бувати в кабінеті стоматолога для можливого коригування вінірів та їхнього професійного полірування.

Реставрація буває одномоментна та багатоетапна.

Одномоментна реставрація – це терапевтична процедура, тоді як багатоетапна реставрація – це відновлення зуба ортопедичним шляхом (вкладками та вінірами).

Зуб, який потребує реставрації, значно зруйнований, і часто, щоб відновити форму зуба терапевтичним шляхом, необхідно попередньо встановити в корінь штифт.

Штифти бувають металеві та скловолоконні. Останні мають невелику гнучкість, що повністю запобігає перелому кореня при їх установці, і бувають білими і прозорими, що виключає вплив їхнього кольору на остаточний колір пломби.

Скловолоконні штифти дорожчі, ніж металеві, але їх установка на фронтальних зубах, де естетика має важливе значення, краще.
Далі на встановлений штифт, як на каркас, пошарово накладається пломбувальна маса. І ось тут починається справжнє мистецтво. Лікар не обмежений у часі, тому що пломба не затвердіє, поки не буде схильна до дії світлового пучка фотополімерної лампи. Але кількість кожного шару матеріалу, послідовність накладання різних відтінків, що вибір кольору, і зрештою моделювання залежать тільки від професіоналізму стоматолога. Далі відбувається шліфування та полірування пломби, чим їй надається остаточний блискучий блиск.

Крім естетичних нюансів, дуже важливо, щоб під пломбою не залишалися ділянки каріозного дентину, щоб між пломбою і зубом не було мікротріщин і порожнин, щоб у пломби не було країв, що нависають.

Сьогодні ортопедична стоматологія використовує різні способи відновлення і реставрації зубів.

Деякі методи дозволяють усунути навіть найсерйозніші порушення. Яскравий приклад – прості вініри. За своєю суттю вініри – це композитні чи порцелянові пластини. Вони використовуються для коригування кольору та форми зубів.

Самі вініри є ультратонкими пластинками, які виготовляються за особливою технологією їх надміцного порцеляни. Саме унікальної міцності матеріалу, яка значно перевершує показники традиційних композитів, голлівудські вініри завдячують своєю крихітною товщиною — вона становить лише 0,2–0,3 міліметра.

Вініри виготовляються після примірки індивідуально для кожного зуба і приклеюються до них за допомогою особливого, дуже стійкого клею, який забезпечує зчеплення з емаллю зуба, не розчиняється в кислому середовищі ротової порожнини та зберігає свої властивості близько 25 років.

Така мала товщина вінірів дозволяє пацієнтам забути про таку неприємну процедуру, як обточування, яке необхідне при протезуванні або наклеюванні «класичних» вінірів, товщина яких може становити до 2 міліметрів, голлівудські вініри — люмініри — просто наклеюються на поверхню зуба, що очищується та покривається. складом для кращого зчеплення із цементом.

Фарфор, з якого виготовляються вініри та люмініри ідентичний за своїми властивостями - блиску, мікрорельєфу та здатності пропускати світло -здорової емалі. Лінійка його відтінків дозволяє підібрати природний і гармонійний тон для кожного пацієнта, завдяки чому посмішка не виглядатиме природно та «пластмасово», а колір зубів буде красивим і, водночас, натуральним. Ще одна властивість порцеляни – стоматолог може підібрати ступінь його прозорості, що коливається від 0 до 100%, тому можна повністю замаскувати колір зуба під вініром.

Вінір на відміну від пломбувального матеріалу з часом не змінюється в кольорі і не втрачає блиску, тому що матеріал, з якого він виготовляється, обпалюється в печі в лабораторних умовах і набуває структури, що нагадують емаль зуба. Більше того, вінір, на відміну від одномоментної реставрації зуба, має більш чітке крайове прилягання до ясенних тканин, що важливо для профілактики захворювань пародонту.

Природно, що реставрація вінірами та вкладками дорожча, але, заплативши один раз за якісне лікування, вам не доведеться періодично повертатися до лікаря з тією самою проблемою.

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про послугу або записатись на прийом до фахівця, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.