Стоматологічна клініка у Броварах

Pentamix 2

Призначення інструменту:

  • відбитки для коронок та мостів,
  • відбитки для вкладок та накладок,
  • функціональні відбитки,
  • відбитки для знімних протезів,
  • відбитки з імплантатів.

Переваги Pentamix 2: автоматичне змішування в апараті, Pentamix єдина в'язкість матеріалу як для шприца, так і для відбиткової ложки; висока точність відбитків завдяки: високій початковій гідрофільності; тиксотропності; тривалого робочого часу, відмінної плинності.


Асистина 301 Плюс

Прилад для підготовки наконечників до стерилізації (очищення, мастило та дезінфекція). Правильне проведення очищення та догляду олією є передумовами для бездоганного функціонування та тривалого терміну служби зуболікарських інструментів. Автоматизований догляд за інструментами відрізняється явними перевагами - простотою, надійністю.

Асистина поєднує всі переваги автоматизованого догляду за інструментами:

  • дезінфекція;
  • очищення та змащення внутрішніх деталей за допомогою сервісного масла;
  • очищення каналів повітря та води очищаючим розчином;
  • продування стисненим повітрям.

Clevo

Цей апарат призначений для швидкої дезінфекції наконечників жорстким ультрафіолетовим опроміненням. Дезінфекція наконечників відбувається за 13 секунд. За допомогою CLEVO можна проводити дезінфекцію наконечників перед кожним прийомом. Симпатичний та компактний прилад справить приємне враження.


Передстерилізаційна упаковка інструментів

Новий електронний запечатувальний пристрій з безперервним циклом роботи та постійною температурою, що забезпечує міцну смугу запечатування. Він ергономічний і має сучасний дизайн, простий у використанні та доступний для очищення. Нова технологія, що дозволила скоротити кількість циклів та прибрати необхідність охолодження апарату після кожного використання, призвела до зменшення витрати енергії, а також збільшила надійність апарату в експлуатації. Euroseal створено відповідно до стандартів якості Європейського Співтовариства.


Автоклав із вакуумним сушінням

При існуючих методах стерилізації парової, газової, плазмової, стерилізації сухим гарячим повітрям; Паровий метод стерилізації набув найширшого поширення в медичній практиці, в першу чергу завдяки своїй ефективності та надійності. Пара під тиском глибоко проникає в матеріали, що стерилізуються, дозволяє стерилізувати вироби в упаковці, запобігаючи небезпеці їх реінфікування. Під час стерилізації пар не вступає в реакцію з матеріалами, що стерилізуються, не залишає осаду на виробах. Метод є досить економічним та найменш шкідливим з погляду екології.


Ультрафіолетовий бокс

Для зберігання стерильного інструментарію та матеріалів використовується ультрафіолетовий бокс. Інструмент розкладається на полиці у лотках. Зберігання попередньо відстерилізованого інструменту забезпечується протягом 3-х діб, якщо інструмент був закладений в поличку без використання пакетів, що герметично запечатуються, для стерилізаторів або автоклавів.


Фотокаталітичний очищувач повітря

Це новий, екологічно безпечний пристрій для очищення та знезараження повітря в житлових та громадських приміщеннях. Принцип дії приладу заснований на новітній технології фотокаталітичного окиснення токсичних домішок повітря, що протікає при кімнатній температурі на поверхні фотокаталізатора під дією м'якого безпечного ультрафіолетового випромінювання діапазону «А».

При цьому токсичні домішки не накопичуються на фільтрі, а руйнуються до нешкідливих компонентів повітря - двоокису вуглецю та води.

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про обладнання клініки або записатися на прийом до фахівця, зателефонуйте за тел.: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для консультації.