Стоматологічна клініка у Броварах

Залежно від обсягу необхідного лікування стоматолог вибирає вид анестезії, при цьому будь-яка його дія виявляється безболісною.

The Wand – комп'ютерна система для місцевої анестезії. Wand plus система для місцевої анестезії, яку контролює комп'ютер. Цей пристрій застосовується для комфортного введення місцевого анестетика. Вбудований мікропроцесор забезпечує постійний контроль над дозою та тиск анестетика, тим самим забезпечуючи абсолютно безболісне його введення.

Безпека та безболісність

Європейська якість обладнання

Система анестезії, контрольована комп'ютером

The Wand являє собою просту та зручну альтернативну традиційне місцеве знеболювання і має багато переваг перед звичайним шприцом. Контроль подачі анестетика за допомогою комп'ютера без участі пальців лікаря забезпечує максимальну точність та комфорт пацієнта при проведенні анестезії.

Цей пристрій є єдиною у світі контрольованою комп'ютером системою для проведення різних видів місцевої анестезії, тут застосовується технологія динамічного вимірювання тиску введення анестетика – DPS (Dynamic Pressure Sensing Technology), що дає можливість лікарю легко та точно визначити особливості тканини при певному розміщенні голки.

Дія системи базується на вимірі опори тканини (тканинні біосумісності внутрішнього тканинного тиску), що є вирішальним під час проведення анестезії та дає можливість раціонального використання анестетика.

Це революційна технологія, розроблена фірмою Milestone Scientific, яка дає стоматологам унікальну можливість використання успішного місцевого знеболювання окремого зуба (інтралігаментарна анестезія) або проведення будь-якого іншого виду анестезії.

Система Wand схвалена та затверджена Американською Стоматологічною Асоціацією як прилад для безпечної та ефективної подачі анестетика в умовах використання її кваліфікованим персоналом. Система Wand перетворює ін'єкцію на одну з найпростіших маніпуляцій при лікуванні зубів. Приходьте до нас і самі переконайтеся в цьому!

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про особливості анестезії або записатися на прийом до фахівця, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.