Стоматологічна клініка у Броварах

Процес, бажаною метою якого є полегшення, зняття чи усунення симптомів та проявів того чи іншого захворювання, патологічного стану чи іншого порушення життєдіяльності, відновлення здоров'я.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Запобігання захворюванням зубів та ясен

Високотехнологічне обладнання

Стоматологи клініки Ювенталь під час кожного візиту пацієнта оглядають зуби на наявність каріозних порожнин. Це є частиною обстеження, незалежно від причини візиту до стоматолога. Діагностика карієсу зуба проводиться на основі даних візуального огляду на предмет виявлення змінених у кольорі ділянок зубів та зондування зубів для виявлення каріозних порожнин, додатково проводиться рентген-діагностика за допомогою радіовізіографа. Якщо каріозна порожнина не піддається лікуванню, то найчастіше зуб зазнає значних руйнувань.

Наявність каріозних зубів збільшує ризик розвитку каріозного процесу через кілька причин. Ті ж звички гігієни порожнини рота та прийому їжі, які призвели до руйнування зубів під впливом бляшки та кислот, можуть викликати залучення ще більшої кількості зубів у каріозний процес. Бактерії мають тенденцію накопичуватися і прикріплюватися до поверхні з'єднання пломб із зубом більше, ніж до рівної поверхні зуба, тому ці зони з більшою ймовірністю можуть бути уражені карієсом. Сколи та тріщини в пломбах можуть дозволити бактеріям та їжі проникати у глибокі шари зуба та викликати розвиток карієсу під пломбами.


Для пломбування зубів нами використовуються світлозатверджувані матеріали, що мають:

  Високою міцністю, тобто випадання пломб зведено до мінімуму.
  Широким спектром відтінків кольорів, що дає можливість підібрати пломбувальний матеріал під колір зуба.
  Хорошою поліруваністю, в результаті чого зуб не втрачає природного блиску і виглядає естетичніше.

Приходьте до нас і ми завжди будемо раді Вам допомогти!

Це захворювання, що призводить до пошкодження емалі та дентину, говорячи більш зрозумілою мовою – це дефект на поверхні зуба. Основною причиною розвитку карієсу є скупчення мікроорганізмів на зубах, під впливом яких руйнуються тканини зуба. Для початку розберемося, як влаштований зуб. Він твердий, до його складу входять мінерали, зокрема кальцій.

Зверху зуб покритий шаром емалі - це найміцніша речовина. Під нею знаходиться дентин, і, нарешті, у серцевині зуба захований канал із зубним нервом та судинами – пульпа. Карієс - ділянка зуба, де мінерали, що містяться в зубній тканині, розчиняються настільки, що утворюється пошкодження - порожнину.

Крім правильної та своєчасної чистки зубів, що є найважливішим методом у профілактиці карієсу, також відіграє роль достатнє надходження в організм кальцію та фосфору, особливо це актуально для дитячого організму. Ці елементи зміцнюють тканини зубів, що сприяє їх стійкості перед мікроорганізмами.

Можна запобігти розвитку карієсу, зменшивши кількість зубного нальоту та бактерій у порожнині рота. Найкращий спосіб досягти цього – щодня чистити зуби щіткою та за допомогою зубних ниток (флосів), а також двічі на рік проходити професійне чищення у стоматолога. Ви також можете зменшити карієсогенну ситуацію в ротовій порожнині, обмежуючи прийом їжі з високим вмістом цукрів і вуглеводів, приймати більш тверду їжу, наприклад яблука для механічного чищення зубів.

Використання ополіскувачів після прийому їжі з вмістом антибактеріальних компонентів (таких як триклозан) дозволяє зменшити кількість мікроорганізмів зубній бляшці. Жувальна гумка із вмістом ксилітолу дозволяє боротися з карієсом, відновлюючи кислотно-лужний баланс у порожнині рота. Фторування зубів може сприяти зміцненню емалі зубів. Наш стоматолог, оцінивши карієсогенну ситуацію в ротовій порожнині, може призначити відповідну фтор-терапію.

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про послугу або записатись на прийом до фахівця, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.