Стоматологічна клініка у Броварах

Сучасна стоматологія пропонує як традиційні, і нові терапевтичні методи лікування захворювань порожнини рота. До нових технологій саме відноситься Плазмоліфтінг.

Ефективність, безпека та довговічність результату

Профілактика та лікування захворювань пародонту

Зменшення рухливості зубів, зниження ризику відторгнення імплантів

Плазмоліфтинг - це унікальна процедура, що не має аналогів, заснована на технології PRP-терапії. Метод стимулювання природних відновлювальних процесів у живих тканинах. Дана методика, що отримала в стоматології назву Plasmodent, успішно застосовується в нашій клініці при лікуванні атрофічних, запальних захворювань ротової порожнини, а також для оптимізації та прискорення регенерації кісткової тканини при імплантації та кістково-пластичної хірургії.

Плазмоліфтинг — це метод дуже простий і дуже ефективний, відомий з 70-х років, заснований на унікальній властивості тромбоцитів крові виробляти спеціальні речовини - фактори росту, що прискорюють процеси загоєння пошкоджених тканин.

Плазмоліфтинг ясен — це ін'єкційне введення в пошкоджені тканини багатої на тромбоцити плазми.

Отримання багатої тромбоцитами плазми починають з того, що беруть кров з вени пацієнта (приблизно 15 мл) у спеціальну вакуумну пробірку, потім встановлюють її в центрифугу та центрифугують протягом декількох хвилин на високій швидкості. При цьому клітини крові осідають на дно пробірки, а рідина, що залишилася, і є багата на тромбоцити плазма. Після центрифугування багату на тромбоцити плазму набирають у шприц і маленькими ін'єкціями вводять у уражені ділянки.

Вся краса цього методу в тому, що ми не вводимо в організм пацієнта нічого стороннього, тільки його власну плазму. Це означає, що гарантовано не буде алергії та токсичних побічних явищ. Метод активно застосовується в багатьох галузях медицини (хірургії, травматології, спортивної медицини, косметології, стоматології).

У стоматології плазмоліфтинг дуже ефективний при лікуванні захворювань пародонту. Вже після 3-4 процедур з інтервалом 5-7 днів проходить біль і кровоточивість ясен, ясна набуває здорового рожевого відтінку. Пацієнти відзначають зникнення запаху з рота. Також, ми з успіхом застосовуємо плазмоліфтинг для прискорення загоєння ясна після пластики, для покращення приживлюваності імплантатів та для лікування хронічних тріщин губи та заїду.

Показання:

Ефект від процедури:

Протипоказання до проведення процедури:

Проводить процедуру спеціаліст, який пройшов відповідне навчання та має сертифікат. Для процедури використовують вакуумні пробірки.

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про послугу або записатись на прийом до фахівця, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.