Стоматологічна клініка у Броварах

Метою лікування є повне усунення запалення, відновлення анатомічних структур та фізіологічних функцій пародонту, а також підтримання досягнутого лікувального ефекту.

Пародонтит - захворювання, через яке кровоточать ясна, розхитуються і випадають зовні здорові зуби, виникають болі при пережовуванні їжі, змінюється прикус і мучить неприємний запах з рота, і донедавна вважалося невиліковним. Сьогодні ж сучасні технології в руках кваліфікованих фахівців допомагають успішно проводити лікування пародонтиту.

Висока ефективність лікування

Використання високотехнологічного обладнання

Лояльні ціни на послуги

Якось виникнувши, ушкодження стає незворотним: тільки професійний курс лікування та посилений щоденний догляд за ротовою порожниною можуть запобігти погіршенню.
Які симптоми слід шукати? Спочатку пародонтит може розвиватися без видимих ​​симптомів, тому регулярне обстеження у стоматолога вкрай важливе для ранньої діагностики. Основними симптомами пародонтиту є почервоніння та набряк ясен, які починають відходити від зубів, утворюючи кишені. Найчастіше підвищується чутливість зубів, відчуття тиску між зубами або кровоточивість при чищенні щіткою або ниткою. На пізніших стадіях, у Вас може розвинутися рецесія ясен, карієс прикореневий, нагноєння між зубами і яснами, поява рухливості зубів або повна їх втрата.

Лікарі стоматології «Юветаль» для пародонтологічних та ендодонтичних робіт широко використовують – Скалер Varios 750 та апарат «Vector». Апарат Varios 750 призначений для ефективного видалення, розширення та чистової обробки кореневих каналів, ущільнення гуттаперчі. Також цей апарат дозволяє використовувати під час лікування необхідні антисептичні розчини у потрібних концентраціях. Така можливість дає кращий та швидший лікувальний ефект, особливо при лікуванні ясен та каналів зубів.

Ступені тяжкості пародонтиту розподіляються так:

 I ступінь  пародонтальні кишені глибиною до 3,5 мм, спад кісткової тканини до 1/3 висоти міжзубних перегородок, патологічна рухливість до 1 мм або незначне зміщення в одному напрямку;

 I I ступінь  пародонтальні кишені глибиною до 5,0 мм, спад кісткової тканини до ½ висоти міжзубних перегородок, патологічна рухливість до 2 мм або зміщення у двох напрямках;

 III ступінь  пародонтальні кишені глибиною більше 5,0 мм, спад кісткової тканини більше ½ висоти міжзубних перегородок, патологічна рухливість 3 мм або усунення в горизонтальній або вертикальній площинах.

Як запобігти розвитку пародонтиту?

  Регулярно відвідуйте Вашого стоматолога та гігієніста — щонайменше кожні шість місяців для очищення та обстеження.
  Щодня чистіть між зубами для видалення нальоту з областей, куди не може проникнути Ваша зубна щітка

Щоб зберегти зуби та ясна здоровими, дотримуйтесь рекомендацій стоматолога.
Пам'ятайте необхідність регулярних профілактичних оглядів у стоматолога!
Пам'ятайте: профілактика – найкращий засіб від зубного болю!

Лікування ясен лазером має переваги над іншими методами лікування. По-перше, завдяки своїй потужній антибактеріальній і стерилізуючій дії, стоматологічний лазер сприяє ліквідації патогенної мікрофлори зубоясенної кишені.

Стоматологічний лазер має біостимулюючі властивості, завдяки яким підвищується місцевий імунітет та зникають симптоми запалення при гінгівіті.
Важливе значення також має той факт, що лікування за допомогою стоматологічного лазера відрізняється:

  • відсутністю кровотечі;
  • вкрай низькою травматичністю;
  • відсутністю швів;
  • стерильність ранової поверхні;
  • зменшення болю, набряків та рубцювання після хірургічного лікування;
  • безболісністю.

До теперішнього часу була дуже велика небезпека, що неконтрольовані й інструменти, що коливаються, нададуть у пародонтальних кишенях більше шкоди, ніж користі. При використанні інструментів Vector єдиним рухом, що проводиться, є лінійне, паралельно поверхні кореня.

При цьому ультразвукова енергія подається непрямим способом через частинки гідроксилапатиту або карбіду кремнію, носієм яких виступає вода. Відповідно, не відбувається пошкодження твердих тканин і не травмуються м'які тканини. Завдяки суспензії, що містить мікрочастинки, значно підвищується ефективність очищення кореня.

Таким чином, енергія інструменту м'яко подається в пародонтальну кишеню через гідрооболонку. Пародонтальна кишеня інтенсивно обробляється та промивається. Під час цього процесу частки застосовуваної суспензії працюють як зубна паста, видаляючи м'які та тверді зубні відкладення навіть із найскладніших ділянок. Результатом цього є гладкі, чисті поверхні коренів та значне зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого та успішного лікування.

Слід звернути увагу на ультразвуковий наконечник Vector-Scaler, що входить до системи Vector, призначений для видалення надясенних відкладень, тобто очищення та полірування зубів. Так як рідина подається всередині інструменту, так само як і при використанні пародонтального наконечника практично не відбувається утворення аерозолю.

 

Області застосування системи Vector:

 Професійна гігієна. Vector Scaler має як ультразвуковий «мотор» шість п'єзокерамічних дисків, тоді як звичайні скейлери — лише чотири. Завдяки цьому інструмент дає множення енергії, достатньої навіть для видалення найстійкіших зубних відкладень. Він відповідає найвищим стандартам професійного чищення зубів: одночасна подача суспензії полірувальної Vector Fluid Polish дозволяє зберегти і відполірувати чутливі поверхні зубів.

 Пародонтологічне лікування. Зубний камінь, біоплівка та бактерії видаляються тонкими інструментами з поверхонь коріння до самого дна пародонтальної кишені. Не ушкоджуючи м'які тканини. Навіть у анатомічно складних областях, таких як біфуркації.
Поверхні коренів очищаються та поліруються за допомогою полірувальної суспензії Vector Fluid Polish, що містить частинки гідроксилапатиту. Корінь очищається, а не «вишкрібається».

До теперішнього часу була дуже велика небезпека, що неконтрольовані й інструменти, що коливаються, нададуть у пародонтальних кишенях більше шкоди, ніж користі. При використанні інструментів Vector єдиним рухом, що проводиться, є лінійне, паралельно поверхні кореня. При цьому ультразвукова енергія подається непрямим способом через частинки гідроксилапатиту або карбіду кремнію, носієм яких виступає вода. Відповідно, не відбувається пошкодження твердих тканин і не травмуються м'які тканини. Завдяки суспензії, що містить мікрочастинки, значно підвищується ефективність очищення кореня.

Таким чином, енергія інструменту м'яко подається в пародонтальну кишеню через гідрооболонку. Пародонтальна кишеня інтенсивно обробляється та промивається. Під час цього процесу частки застосовуваної суспензії працюють як зубна паста, видаляючи м'які та тверді зубні відкладення навіть із найскладніших ділянок. Результатом цього є гладкі, чисті поверхні коренів та значне зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого та успішного лікування. Слід звернути увагу на ультразвуковий наконечник Vector-Scaler, що входить до системи Vector, призначений для видалення надясенних відкладень, тобто очищення та полірування зубів. Так як рідина подається всередині інструменту, так само як і при використанні пародонтального наконечника практично не відбувається утворення аерозолю.

 Профілактика пародонтальних проблем. Профілактичні процедури є частиною пародонтологічного лікування. Регулярна перевірка пародонтальних кишень щодо їх повторного інфікування, а також профілактичні заходи, що повторюються через певні проміжки часу, є важливою частиною підтримуючої терапії. Як заявляє Американська Академія Пародонтології: «Кількість зубів, втрачених пацієнтами внаслідок пародонтиту, обернено пропорційно частоті повторних візитів до стоматолога». Завдяки використанню при повторних регулярних заходах інструментів із вуглецевого волокна маніпуляції абсолютно прості та щадні.

 Лікування периімплантиту. Запалення тканин навколо імплантанта є однією з основних проблем імплантології. Система Vector найкраще підходить для видалення нальоту, бактерій та біоплівки з поверхні імплантантів, не пошкоджуючи в процесі обробки чутливі матеріали та супраконструкції. Інструменти з вуглецевого волокна, у комбінації з полірувальною суспензією Vector Fluid Polish чудово підходять для лікування периімплантиту.
Завдяки використанню при повторних регулярних заходах інструментів з углеродистого волокна маніпуляції абсолютно прості та щадні.

 Мікроінвазивне препарування.. Додавання абразивної суспензії (Vector Fluid abrasive) шляхом натискання на кнопку дозволяє проводити вибіркове мікроінвазивне препарування. Використовувані з цією метою металеві інструменти гладкі, забезпечують хороший доступ і, залежно від вимог, що пред'являються до них, можуть бути асиметричними, тупими з одного боку або порожнистими, підвищуючи якість препарування.

На противагу алмазним інструментам, енергія подається непрямим способом - через частинки карбіду кремнію (зернистістю приблизно 50 мкм), носієм яких є вода. Таким чином, препарування за допомогою системи Vector проводиться без дії високих температур та нешкідливе для пульпи. При цьому не послаблюються емалеві призми, що забезпечує високу якість крайового прилягання наступних реставрацій.
В принципі система Vector може працювати (і дуже делікатно) з будь-якими твердими матеріалами (за винятком металів).

 

Особливості клінічного успіху системи Vector:

 Низький рівень хворобливості для пацієнта, простота використання
Відповідно до результатів апробування методики в Університеті Майнца, використання апарату Vector рекомендовано як кращий метод порівняно із застосуванням інших ультразвукових пристроїв. Після короткого періоду освоєння пристрою було винесено висновок, що використання апарату Vector є кращим як при первинному втручанні, так і підтримувальних заходів..

 Ефективне зменшення глибини пародонтальних кишень та досягнення прикріплення ясна
Контрольоване клінічне дослідження, проведене у Університеті Франкфурта, показало дуже високу клінічну ефективність апарату Vector. Апарат Vector набагато ефективніший щодо зменшення глибини пародонтальних кишень порівняно з традиційним видаленням зубного каменю та обробкою поверхні кореня ручними інструментами. Крім того, його використання дозволяє досягти кращого прикріплення ясен порівняно з контрольною групою.

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про можливості парадонтології або записатися на прийом до фахівця, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.