Стоматологічна клініка у Броварах

Відбілювання ZOOM

Ця технологія заснована на активізації відбілюючого гелю спеціальною лазерною лампою. Останні наукові дослідження в галузі стоматології довели, що гель, що використовується, є найбезпечнішим — він не впливає на будову та хімічну структуру емалі зуба, не змінює її міцність, а лише витісняє з неї фарбувальні пігменти.

Таким чином, процедура відбілювання абсолютно безпечна для зубів і не викликає таких побічних ефектів як підвищена чутливість та порушення пористої поверхні (швидше забруднення поверхні зубів). Спеціальна лазерна лампа прискорює дію гелю і завдяки цьому для отримання бажаного результату буває достатньо одного відвідування.


Скалер Varios 750

Для пародонтологічних та ендодонтичних робіт використовують апарат Varios 750 з дотриманням принципу мінімального інвазивного лікування. Апарат призначений для ефективного видалення, розширення та чистової обробки кореневих каналів, ущільнення гуттаперчі. Також цей апарат дозволяє використовувати під час лікування необхідні антисептичні розчини у потрібних концентраціях. Така можливість дає кращий та швидший лікувальний ефект, особливо при лікуванні ясен та каналів зубів.


The Wand

Wand plus система для місцевої анестезії, яку контролює комп'ютер. Цей пристрій застосовується для комфортного введення місцевого анестетика. Вбудований мікропроцесор забезпечує постійний контроль над дозою та тиск анестетика, тим самим забезпечуючи абсолютно безболісне його введення.

Цей пристрій є єдиною у світі контрольованою комп'ютером системою для проведення різних видів місцевої анестезії, тут застосовується технологія динамічного вимірювання тиску введення анестетика – DPS (Dynamic Pressure Sensing Technology), що дає можливість лікарю легко та точно визначити особливості тканини при певному розміщенні голки. Система Wand схвалена та затверджена Американською Стоматологічною Асоціацією як прилад для безпечної та ефективної подачі анестетика. Система Wand перетворює ін'єкцію на одну з найпростіших маніпуляцій при лікуванні зубів.


Фізіодіспенсер

Відкриває нові можливості для хірургії ротової порожнини та щелепно-лицевої хірургії, а також для застосування в ендодонтії. Implantmed - продумане комплексне рішення для імплантології та хірургічної стоматології, призначене для виконання робіт, що виходять за рамки звичайного видалення зубів або зміни виду зубів, ротової порожнини та щелеп.


Система Vector

До теперішнього часу була дуже велика небезпека, що неконтрольовані й коливаючі інструменти, нададуть у пародонтальних кишенях більше шкоди, ніж користі. При використанні інструментів Vector єдиним рухом, що проводиться, є лінійний, паралельно поверхні кореня. При цьому ультразвукова енергія подається непрямим способом через частинки гідроксилапатиту або карбіду кремнію, носієм яких виступає вода. Відповідно, не відбувається пошкодження твердих тканин і не травмуються м'які тканини. Завдяки суспензії, що містить мікрочастинки, значно підвищується ефективність очищення кореня.

Таким чином, енергія інструменту м'яко подається в пародонтальну кишеню через гідрооболонку. Пародонтальна кишеня інтенсивно обробляється та промивається. Під час цього процесу частки застосовуваної суспензії працюють як зубна паста, видаляючи м'які та тверді зубні відкладення навіть із найскладніших ділянок. Результатом цього є гладкі, чисті поверхні коренів та значне зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого та успішного лікування.

Слід звернути увагу на ультразвуковий наконечник Vector-Scaler, що входить до системи Vector, призначений для видалення надясенних відкладень, тобто очищення та полірування зубів. Так як рідина подається всередині інструменту, так само як і при використанні пародонтального наконечника практично не відбувається утворення аерозолю.


Cтоматологічний лазер AMD LASERS Picasso (USA)

Стоматологічний лазер Picasso застосовується для лікування лазером пародонтиту та пародонтозу, для лазерного відбілювання зубів, лікування ясен, у хірургії (висічення вуздечки язика та губ, у дитячій стоматології, зміна контуру ясен, зупинка кровотеч та ін.), для лікування афтозних виразок, лікування герпесу на вустах.

Всі процедури лазером Picasso проводять швидко, без післяопераційних ускладнень на високому професійному рівні. Анестезія у повному обсязі застосовується дуже рідко. Відсутність кровотечі при хірургічних втручаннях дозволяє лікарю візуально контролювати весь процес роботи, що значно підвищує їхню якість, точність і ефективність. Процес загоєння після лазерних процедур проходить значно швидше і без набряків, ускладнень та рубців.

Лазерне відбілювання зубів – найбільш якісний, безпечний та швидкий спосіб досягнення сліпучої посмішки. Ступінь на кожен зуб апарат підбирає індивідуально, завдяки чому колір змінюється рівномірно. Чутливість зубів не підвищується. Вплив лазера на емаль зуба проводиться на молекулярному рівні та по всій глибині емалі, що дозволяє виключити появу різних дефектів. Методика дозволяє всього за один сеанс зробити емаль світлішою, не завдаючи їй жодної шкоди.

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про обладнання клініки або записатися на прийом до фахівця, зателефонуйте за тел.: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть на кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.