Стоматологічна клініка у Броварах

Це спосіб відновлення втрачених зубів за допомогою вживлення штучного кореня імплантанта, який замінює собою опорні зуби і здатний нести на собі конструкцію незнімного протеза або надійно фіксувати знімний протез. Фахівці нашої клініки мають величезний досвід роботи протезування на імплантантах, стежать за новими розробками стоматологічної імплантології та впроваджують їх у клінічну практику.

Європейська якість імплантів

Безпека та безболісність

Великий досвід у сфері імплантології

Клініка «Ювенталь» застосовує у своїй роботі імплантанти високої якості U-impl (Швейцарія) та «Z-systems AG» (Німеччина) та інші, які мають усі міжнародні сертифікати, що гарантують безпеку їх застосування. Ці імпланти пройшли реєстрацію у Міністерстві Охорони Здоров'я України та мають український сертифікат. Вони виготовляються з використанням високоточних комп'ютерних технологій, без напилення, піддаються сильній гамма-стерилізації та зберігаються у подвійній стерильній упаковці.

Які проблеми можна вирішити за допомогою імплантації зубів?

 Відсутність одного зуба. В цьому випадку не доведеться видаляти нерви із сусідніх зубів і обточувати їх під коронки.

 Відсутність кількох зубів поспіль. Можливість виготовити незнімну конструкцію там, де раніше потрібно було встановлювати знімний протез.

  Повна відсутність зубів.

Втрата зубів переслідує людство протягом усієї його історії. І доки медицина не знайшла способу «поставити на потік» вирощування нових зубів пацієнтів, доводиться говорити про заміну втрачених зубів на штучні конструкції. Насправді ситуація в сучасній стоматології дуже оптимістична, і останні розробки в області дентальної імплантології дозволяють вирішити практично будь-яку проблему, пов'язану з відсутністю зубів.

Імплантологія — це область стоматології, що стрімко розвивається в нашій країні. Щороку проводиться все більше імплантацій зубів, все більше лікарів та пацієнтів визнають імплантацію основним видом протезування зубів.

Імплантація - це впровадження в організм матеріалів небіологічного походження з метою заміщення втраченого органу та відновлення його функції. У стоматології при імплантації зубів застосовують титанові та цирконієві циліндричні гвинтові імплантанти, які встановлюються в області відсутніх зубів. Виділяють одноетапну імплантацію зубів, коли протезування починається практично відразу після встановлення імплантанта та двоетапну, з відстроченим протезуванням.

Імплант, імплантант або імплантат - це штучний титановий або цирконієвий корінь, який загвинчується в кістку на місце відсутнього зуба і на який згодом фіксується коронка. Таким чином, під терміном «імплантація зубів» стоматологи розуміють лише імплантацію зубного імплантанта. А далі на імплантант за допомогою цементу кріпиться коронка, яка може бути тимчасовою — пластмасовою, металокерамічною, керамічною, золотою, цирконієвою і т. д. Зрозуміло, що вибір коронки залежить від фінансових можливостей і конкретної ситуації пацієнта.

Процес імплантації поділяється на два етапи. Спочатку проводяться маніпуляції щодо встановлення імплантанта. Після благополучного загоєння проводиться наступний етап – протезування на імплантах.

У разі повної відсутності зубів можливе виготовлення знімного протезу, який надійно фіксується на імплантатах. При цьому пацієнту ставлять небагато імплантатів (від 3-х), а зубний ряд повністю відновлюється, що фінансово вигідно для пацієнта!

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про послугу або записатись на прийом до фахівця, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.