Стоматологічна клініка у Броварах

Здоров'я дитини складається з різних факторів, одним з яких є добрий стан ротової порожнини. Лікування зубів у дітей – це самостійна область у стоматології. І не з тієї причини, що для лікування карієсу дитячих зубів, видалення дитячих зубів застосовуються спеціальні інструменти, зубні матеріали та лікарські препарати.

Лікування за допомогою відволікаючої гри

Ефективність та безболісність

Професійний підхід до дитини

Одне з перших завдань дитячого зуболікування (лікування молочних зубів та ясен у дітей) – зробити так, щоб у дитини зникло почуття страху перед стоматологом. Дитячий лікар-стоматолог зобов'язаний стати рідною людиною для вашої дитини, до якої вона приходить у пошуках приємного проведення часу та невеликого свята. Дитячий лікар-стоматолог повинен бути добрим психологом і без труднощів знаходити взаємозв'язок з вашою дитиною. При цьому всі лікувальні процеси мають бути безболісним і без значних змін, тому що вдосконалена дитяча стоматологія дозволяє це робити.

Для лікування нашого підростаючого покоління у стоматологічній клініці «Ювенталь» користуються спеціальними прийомами, щоб усунути страх дитини. Дитячі лікарі мають великий досвід спілкування з дітьми, особливо з тими, яким з дитинства щеплять страх перед стоматологічними процедурами. Для кожної дитини знайдеться необхідний підхід та турбота. Повірте, у нашій клініці вашій дитині знайдеться свій улюблений «дядько» — дитячий стоматолог. Бровари мають не так вже й багато клінік, які мають у своєму розпорядженні послуги професіоналів. Однак наша клініка здатна подарувати здорову та щасливу посмішку вашій дитині. А щасливі діти, як ви знаєте, запорука щасливих та спокійних батьків.

Пластика вуздечки (френулопластика). У разі дуже короткої вуздечки м'які тканини навколо зуба постійно відчувають напругу. Деформація вуздечки верхньої та нижньої губи або язика може призвести до викривлення центральних зубів та хронічного запалення ясен. Френулопластика так звана пластика вуздечки лазером, що проводиться фахівцями нашої клініки, дозволяє відновити м'які тканини та уникнути негативного впливу.

Багато батьків боятися за своїх малюків, вважаючи вуздечки складним хірургічним втручанням. Справді, пластика вуздечки, що проводиться за допомогою скальпеля, — це розріз, шви тощо. Проте фахівці нашої клініки підходять до вирішення проблеми по-іншому. Ми виконуємо пластику вуздечки за допомогою лазера, який дозволяє провести всю процедуру без проблем. Спочатку ми знеболимо всю область, яка піддається процедурі спеціальним гелем, а потім анестетиком (за бажанням пацієнта). А потім лазером буде зроблена пластика вуздечки язика або губи. Якщо ви шукаєте, де підрізати вуздечку лазером дитині, сміливо звертайтеся до нашої клініки!

Зв'яжіться з нами

Щоб отримати консультацію або записати дитину на прийом до фахівця, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми з радістю передзвонимо Вам.