Стоматологічна клініка у Броварах

Це розділ стоматології, присвячений діагностиці та лікуванню порушень цілісності та функції зубощелепної системи шляхом протезування або встановлення регулюючих апаратів. За нудним здавалося б визначенням прихована вся історія розвитку цієї науки.

Застосування лише високоякісних протезів

Ефективність та довговічність результату

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Зубний протез – це досить складна біомеханічна конструкція. Насамперед, після протезування зубний протез повинен відновити втрачений зуб, при цьому максимально наближаючись до параметрів живого зуба. Лікар-ортопед повинен підібрати таку конструкцію протеза, яка не тільки замінить відсутні зуби, але і допоможе зберегти зуби, що залишилися, на довгий час.

1. Вініри є способом змінити форму, колір, дефект положення зуба та досягти сліпучої «голлівудської» посмішки, вирішуючи естетичні завдання. Подібна творчість вимагає від лікаря значної кваліфікації та почуття смаку. Вінір є тонкою, зазвичай керамічною, лусочкою, що дуже точно прилягає до зуба. Для виготовлення знімається тонкий шар зуба і отримують високоточний відбиток з підготовленого зуба. Після виготовлення у лабораторії керамічної емалевої накладки вона міцно приклеюється до зуба.

2. Безметалова коронка на основі оксиду цирконію. Усередині коронки знаходиться каркас із оксиду цирконію — прозорого та дуже міцного матеріалу. Такий вид кераміки повністю біосумісний з тканинами в ротовій порожнині. Каркас у цих коронках не містить металу, але в той же час має максимальну міцність. Такі коронки використовують, якщо на зуб йде підвищене навантаження. Є безкаркасні протези, що складаються лише з кераміки. Такі коронки на вигляд нічим не відрізняються від справжніх зубів. Цьому сприяє напівпрозорість матеріалу, ідентична напівпрозорості природного зуба. Але, на відміну від каркасних коронок, вони виготовляються тільки на зуби, що окремо стоять.

3. Мікропротезування  це відновлення структури зуба за допомогою вкладок (внутрішніх або порожнинних протезів) та накладок (повних або часткових вінірів). Мікропротезування - перспективний напрямок розвитку естетичної та ортопедичної стоматології. Мікропротезування відносять до поняття «реставрація зубів», що передбачає відновлення частково зруйнованого зуба.

4. Встановлення металокерамічних коронок. Металокерамічні протези вже давно не виходять з моди, що цілком виправдано їхньою надійністю, довговічністю та високою естетичністю. Реклами зазвичай не потребує. Слід зазначити, що встановлення коронок є максимально фізіологічним методом протезування, що збільшує його цінність. Металокерамічна коронка складається з індивідуально відлитого металевого каркаса, покритого шаром кераміки.

5. Металокерамічна коронка на біо-сплаві  різновид металокерамічної коронки, в якій як каркас застосовується золото — платиновий сплав, який має більшу біосумісність у порівнянні з традиційно застосовуваним кобальтом — хромовим. Крім цього через «теплий» відтінок каркаса покращується і естетика коронки.

6. Ціліснолита коронка  виготовляється з металу методом високоточної виливки і відрізняється від своїх "попередниць", штампованих коронок, які негативно впливають на ясна, часто викликаючи запалення ясен і руйнування кістки. Ціліснолиті металеві коронки мають зрозумілі естетичні обмеження, тому вони встановлюються переважно на жувальні зуби. Приваблюють цільнолиті коронки своєю дешевизною.

7. Мостоподібні протези. За аналогією з установкою коронок є класичним методом ортопедії. Мостоподібний протез є штучним зубом, який «висить» на «опорах мосту», створюваних сусідніми зубами.

8. Частковий знімний протез використовується у випадках, коли втрачено один або кілька зубів. Він виготовляється цілком із пластмаси, за винятком кламерів (гачків). За рахунок цього протез досить легкий, нетрудомісткий у виготовленні, відносно дешевий, а також легко трансформується при необхідності. Але термін його служби обмежений, він займає в роті чимало місця і повністю спирається на ясна. Щоправда, у разі тимчасового протезування такий протез буває просто незамінним.

9. Повний знімний протез найчастіше є єдиною можливістю заповнити всі загублені зуби і утримується в роті ефектом присмоктування (як два скла, змочені краплею води) та анатомічними виступами щелеп. Щоправда, на нижній щелепі фіксація дуже погана. Тому в тих випадках, коли пацієнт має проблеми з використанням такого протезу, єдиним способом відновлення жувальної функції є протезування на імплантатах. На думку Американської стоматологічної асоціації, подібна ситуація оцінюється як інвалідність і при повній відсутності зубів необхідна імплантація.

10. Бюгельний протез  походить від німецького слова "Bugel", що в перекладі на російську означає "дуга". Така конструкція зубного протеза дозволяє використовувати для опори не тільки ясна, а й власні зуби. У бюгельного протеза компактніший вигляд, він досить зручний, довговічний і міцний. При цьому порівняно з пластинковими знімними протезами, у бюгельного протеза спосіб передачі жувального навантаження ближче до фізіологічного.

Бюгельні протези бувають з кламерами та із замками. У бюгельних протезів з кламерами утримання протеза на зубах здійснюється за допомогою особливих гачків, які щільно охоплюють зуб і не завдають шкоди емалі. У бюгельних протезів із замками кріплення протеза дуже жорстке, майже нерухоме. Тому більшість жувального тиску перерозподіляється на опорні зуби, куди надягають спеціальні металлокерамические коронки. На відміну від кламерів, кріплення приховано всередині бюгельного протеза, тому зовні не видно металевих елементів. Незважаючи на це, необхідність знімати та чистити протез після кожного прийому їжі схиляє все більше пацієнтів до встановлення імплантатів, які позбавлені цього недоліку та мають ряд інших переваг.

11. Нейлонові протези зубів  напівпрозорий матеріал, гнучкий, тонкий і невагомий, нейлоновий протез, що не викликає почуття тяжкості та дискомфорту в роті, один з найсучасніших методів знімного протезування зубів. Переваги: ​​нейлонові протези виграють підвищеною комфортністю при носінні.

12. Протези на імплантатах  це окрема область протезування. За певних умов протез на імплантаті не тільки закриває дефект зубного ряду, але й дозволяє кістки знову опинитися під навантаженням, що перешкоджає зменшенню її через відсутність навантаження. На імплантатах можуть бути виготовлені одиночні коронки, мости. І вони можуть виконувати роль додаткової опори за наявності в протезі своїх зубів або утримувати знімні протези. Крім окремих коронок на імплантатах також встановлюють мостоподібні протези. Єдиною відмінністю від «моста», встановленого на обточених зубах, є відсутність необхідності щось обточувати і незрівнянно більш висока довговічність. І навіть якщо відсутні всі зуби, достатньо кілька імплантатів, щоб виготовити мостоподібний протез на імплантатах і відчути всю радість життя.

Приходьте до нас і фахівці нашої клініки підберуть для вас найкращий варіант!

Зв'яжіться з нами

Щоб дізнатися більше про послугу або записатись на прийом до спеціаліста, зателефонуйте: (068) 354-90-55, (04594) 5-51-96. Або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.