Стоматологічна клініка у Броварах

Регулярні візити до стоматолога – обов'язкова умова здорових та міцних зубів

Багато років тому відвідування стоматолога був одним із найнеприємніших і нелюбих процесів для наших з вами дітей. Але розвиток у сфері дитячої стоматології зробив візит до стоматолога цілком навіть бажаним заняттям.

У більшості країн вже достатньо людей користується унікальною технологією усунення труднощів з дитячими зубами. У стоматологічних клініках на Заході доклали максимум зусиль для того, щоб відвідування стоматолога приносило дитині лише позитив. Приходячи до зубного лікаря діти грають, дивляться улюблені мультики та передачі, а також одночасно піклуються про здоров'я своїх зубів. Обов'язково використовується процедура знеболювання. Від зубного лікаря дитина йде з гарним настроєм, сяючими здоров'ям зубками та посмішкою на обличчі. Не сумніваючись, можу сказати, що після цього малюк з радістю приходитиме до стоматолога.

Проте гарний настрій під час відвідування стоматологічної клініки — це не єдиний плюс у розділі дитяча стоматологія Бровари. Зубощелепна система у дітей має досить багато відмінностей від системи у дорослої людини. При лікуванні молочних зубів використовуються інші прилади та медикаменти, матеріали. Дитяча стоматологія Бровари прямо пов'язана з професією педіатра, тому що головна мета доктора: брати до уваги зв'язок між захворюваннями порожнини рота у дітей та іншими хворобами і зв'язок таких недуг з ознаками прогресу та дорослішання молодого покоління. У такому разі до дитячого зубного лікаря з'являються значно вищі вимоги, ніж до інших фахівців у сфері «здоров'я». Дитячий стоматолог Бровари повинен бути одночасно і стоматологом, і педіатром, і, обов'язково психологом, адже йому потрібно виявити турботу про маленького пацієнта, що той почував себе комфортно і невимушено у нього на прийомі.

Дитині важливо відвідувати лікаря вже з дворічного віку

Багато мами та тата мають неповне, а часто неправильне уявлення про дитячу стоматологію. Причина цього — хибна думка, яка вже вкоренилася у суспільстві. Однією з таких помилкових думок є те, що дитячі зуби лікувати не треба, тому що вони оновляться на постійні. Навіщо займатись лікуванням молочних зубів, які все одно випадуть.

Однак, зокрема від самопочуття в ротовій порожнині дитини залежить і якість зубів вже дорослої людини. Різноманітні захворювання дитячих зубів можуть перейти на постійні зуби, і в такому разі до появи постійних, вони вже будуть хворими. Ще одна проблема полягає у поганому розташуванні молочних зубів. Це може призвести до неправильного прикусу у подальшому дорослому житті. Таким чином, у дитини обов'язково з'являться комплекси, і вони погано впливатимуть на її розвиток та життя загалом.

Саме тому всім молодим батькам варто раз і назавжди запам'ятати, наскільки важлива дитяча стоматологія. Бровари пропонують для відвідування нашу клініку «Ювенталь». Наші лікарі мають великий досвід спілкування з дітьми, особливо з тими, яким з дитинства щеплять страх перед стоматологічними процедурами. Для кожної дитини знайдеться необхідний підхід та турбота. Повірте, у нашій клініці вашій дитині знайдеться свій улюблений дядько — дитячий стоматолог. Бровари мають не так вже й багато клінік, які мають у своєму розпорядженні послуги професіоналів. Однак наша клініка здатна подарувати здорову та щасливу посмішку вашій дитині. А щасливі діти, як ви знаєте, запорука щасливих та спокійних батьків.

Зв'яжіться з нами

Хочете дізнатися більше про дитячу стоматологію чи записати дитину на прийом? Зателефонуйте нам: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49 або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми передзвонимо Вам.