Стоматологічна клініка у Броварах

Важливість процедури

Пластика короткої вуздечки. Одна з найпоширеніших проблем у дитячій стоматології — пластика вуздечки. Залежно від медичних показань може бути проведена пластика вуздечки верхньої губи, вуздечки язика або пластика вуздечки нижньої губи.

Вуздечкою називаю складку або тяж слизової оболонки, що додатково фіксує губу, або язик, до щелепи. Як правило, вуздечка не заважає дитині їсти і говорити, хоча іноді виникають аномалії, які потребують хірургічного втручання.

Пластика вуздечки верхньої губи. Якщо вуздечка верхньої губи широка і закріплена від природи дуже низько, то малюку буває важко смоктати материнські груди, а потім вчитися говорити. Своєчасно проведена пластика короткої вуздечки позбавить вашу дитину від цілого ряду можливих проблем (появи негарної щілини між верхніми центральними різцями; оголення шийок та кореня центральних зубів, що призводить до суттєвого естетичного дефекту та підвищення чутливості зубів на холодне та гаряче, та інших неприємностей).

Пластика вуздечки нижньої губи. Вуздечка нижньої губи зустрічається не у кожної людини і навіть якщо вона є у вашої дитини її не обов'язково потрібно прибирати. Проводити операцію корекції вуздечки нижньої губи потрібно лише у разі її високого прикріплення чи укорочення.

Укорочена вуздечка нижньої губи - це також дефект, який необхідно усувати, адже він може призвести до порушення прикусу у дитини. Крім того, коротка вуздечка натягує ясна, призводячи до рецесії ясна та оголення кореня зуба: це, у свою чергу, призводить до естетичного дефекту та підвищення чутливості цих зубів – як наслідок, це призводить до ранньої втрати цих зубів.

Переваги пластики вуздечки

Буває, що в ранньому віці ніяких симптомів даної аномалії батьками не спостерігається (а якщо і спостерігається, то списується на особливості зовнішності малюка). Щоб переконатися, що з вуздечками вашої дитини все гаразд, необхідно пройти профілактичний огляд у дитячого стоматолога.

У нашій клініці маленьким пацієнтам доступна така процедура, як пластика вуздечки язика та  губ лазером.

  По-перше, при операціях лазером не потрібні знеболювальні засоби. Чим менше буде уколів для дитини, тим менше стрес.

  По-друге, операція безкровна, оскільки лазер відразу спаює судини, зупиняючи кровотечу. Операція менш травматична, що добре для дитини. Це швидка і безболісна процедура, яка не спричиняє жодних ускладнень, оскільки лазер стерилізує краї ранки.

  По-третє, процес загоєння проходить швидше, а відразу після процедури можна йти до саду або заняття. Жодних швів не накладається!

Процедура має низку переваг перед традиційною хірургією. Ми використовуємо лазерний апарат AMD LASERS Picasso (USA), на якому весь процес займає кілька хвилин!

Зв'яжіться з нами

Хочете дізнатися більше про пластику вуздечки або записатися на прийом до фахівця? Зателефонуйте нам: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49 або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми передзвонимо Вам.