Стоматологічна клініка у Броварах

Цифрові методи у стоматології

Сяюча усмішка пацієнта приємна будь-якому лікареві, але найбільше вона радує його стоматолога. Є ще один ключовий момент у лікарській, і конкретно — у стоматологічній практиці — швидко і точно поставити діагноз, щоб вилікувати пацієнта, уникнувши, по можливості, неприємних і больових моментів. В ідеалі зробити зуби краще, ніж раніше.

Сучасна цифрова техніка принесла до медицини унікальні можливості. Діагностика в стоматології, наприклад, існує на стику двох областей — радіології та програмування, коли мініатюрні відеокамери та прицільні знімки дозволяють детально обстежити найважчі ділянки ротової порожнини. Крім того, зображення подається на екран комп'ютера.

Пацієнт та стоматолог відтепер є повноправними учасниками лікування, оскільки у клініці практикується докладне діагностування та спільний з пацієнтом вибір оптимальних методів лікування.

Інструменти, бормашина, ін'єкції, анестезія – чи не можна без них?

 

Давненько, мабуть, ви не заглядали до зубної поліклініки! Останні кілька років стоматолог (бровари) практично виключив зі свого лікарського арсеналу найболючіші маніпуляції. Вірніше, замінив їх на більш ефективні та безболісні. Зрозуміло, за допомогою впровадження точних технологій та мінімально інвазивних — максимально щадних способів лікування.

Інноваційні методи дозволяють лікувати або видаляти уражені тканини зуба з ювелірною точністю, залишаючи здорові тканини цілими. Таким чином, шанси на повне відновлення функцій зуба у пацієнтів дуже великі, не кажучи вже про стовідсоткове естетичне їх відновлення.

Вініри та люмініри, коронки та вкладки

Реставрація зубів, крім естетичної сторони, має величезну практичну користь. Досить часто стоматолог має справу з усуненням лікарських помилок, внаслідок яких не лише змінився зубний прикус, а й погіршилася якість життя пацієнта.

До нашої клініки звертаються пацієнти, сподіваючись замінити застарілі невдалі коронки та протези, виконані за примітивними технологіями, — за способом виготовлення вони нагадують знаряддя кам'яного віку (саме так, по суті, їх обтесували перші люди).
Нові способи зробити зуби красивими і рівними, часом зовсім не потребують обточування зубів. Якщо коротко, то суть полягає в накладенні фіксованих ультра-тонких порцелянових лусочок на підготовлену зубну поверхню.

І це не єдиний спосіб ортопедії: за допомогою мініатюрних вкладок, що замінюють здебільшого пломби, зуб стає, без перебільшення і красивішим, і міцнішим. Загалом ортопедія та протезування у клініці пропонують понад десяток способів — окремо чи в різних комбінаціях.

Гігієна

Професійна гігієна порожнини рота означає ґрунтовне чищення зубів. Навіть щоденне дворазове побутове чищення звичайною зубною щіткою нездатне захистити зубну емаль від фарбуючого ефекту чаю, кави, нікотину та інших ферментованих барвників, що входять до складу їжі та напоїв. На жаль, часом здорові зуби виглядають несвіжими, відкладення зубного каменю позбавляють подиху свіжості.

Для видалення застарілого нальоту в клініці успішно застосовуються сучасні методи: профілактичне та ультразвукове очищення, полірування та відбілювання. Результат, особливо після відбілювання та полірування – вражає. Стоматологи задоволені, коли пацієнт усміхається від вуха до вуха. Дзеркальце для самолюбування завжди лежить на маніпуляційному столику – посмішку, будь ласка.

Зв'яжіться з нами

Бажаєте дізнатися більше про методи лікування в нашій клініці або записатися на прийом до фахівця? Зателефонуйте нам: (068) 354-90-55, (04594) 6-01-49 або натисніть кнопку «Зворотний дзвінок», і ми передзвонимо Вам.